Ai tha se do tAi?? ishte” njAi?? Ai??ndAi??rr tAi?? luaj pAi??r Real Madridin “- Pse themi se?

Mesfushori francez ka shkaktuar njAi?? stuhi nAi?? detyrAi?? ndAi??rkombAi??tare duke pranuar se do tAi?? jetAi?? njAi?? ‘Ai??ndAi??rr’ pAi??r tAi?? luajtur pAi??r Real Madridin tani se menaxheri Zinedine Zidane ka kthyer. Ai e bAi??ri kAi??mbAi??ngulin se ai Ai??shtAi?? i lumtur nAi?? Old Trafford nAi?? momentin, por ka shtuar se ai “nuk e di se Ai??farAi?? mban tAi?? ardhmen”. 2 Pogba ka njAi?? zakon tAi?? fliste pAi??r klube tAi?? tjera, ndAi??rsa nAi?? detyrAi?? ndAi??rkombAi??tare Komentet Pogba janAi?? njAi?? rast i deja vu pAi??r Manchester United.

Pogba nAi?? mAi??nyrAi?? tAi?? pAi??rsAi??ritur diskutuan njAi?? tAi?? ardhme tAi?? mundshme larg nga klubi nAi?? fillim tAi?? kAi??tij sezoni, kur Jose Mourinho ishte i ngarkuar, duke Ai??uar nAi?? lidhje me preferencat e Real Madrid, Barcelona dhe Paris Saint-Germain. Ai ka qenAi?? duke bAi??rAi?? folur nAi?? fushAi?? qAi?? nga Ole Gunner Solskjaer u bAi?? menaxher kujdestar i United fotografi SEPA, duke dAi??shmuar veten si njAi?? prej lojtarAi??ve mAi?? tAi?? mirAi?? tAi?? klubit, por duket Pogba nuk mund tAi?? ndihmojnAi?? por tAi?? pAi??rgjigjen nAi??se janAi?? pyetur pAi??r klubet e tjera.

Dhe talkSPORT ekspert Saunders, pAi??r njAi??, ka pasur mjaft e antics fituesi KupAi??s sAi?? BotAi??s dhe beson, pavarAi??sisht rAi??ndAi??sisAi?? sAi?? tij nAi?? ekip, United duhet tAi?? cash-it nAi?? mesfushorin kAi??tAi?? verAi??. FUNDIT FOOTBALL NEWS LAi??vizja GOSSIP Man United pAi??r Juventus ACE, Arsenal nAi?? tokAi?? wonderkid, plus Spurs pAi??rditAi??sim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzAi?? West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herAi?? premtuar pAi??r tAi?? vAi??nAi?? legjendAi?? BarcelonAi??s nAi?? spital jetojnAi?? nAi?? talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet jetojnAi?? nAi?? TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final pAi??r tAi?? goditur rekord frekuentimit shumAi?? i sjellshAi??m Man United pAi??r tAi?? paguar Molde A? 1 milion pas emAi??rimit epokAi?? tAi?? re Ole Gunnar Solskjaer e ShoqatAi??s sAi?? futbollit njofton Mark Billingham si shefi veprimit ekzekutiv marrAi?? menaxherAi??t e rinj Premier League pAi??rgatitur pAi??r tAi?? marrAi?? ekipet jashtAi?? fushAi??s nAi?? rastet e racizmit “Paul Pogba, unAi?? vetAi??m dAi??shpAi??rim pAi??r disa gjAi??, ai vjen me”, ka thAi??nAi?? ish-sulmuesi i Wales Jim White enjten. “Ai tha se do tAi?? ishte” njAi?? Ai??ndAi??rr tAi?? luaj pAi??r Real Madridin “- Pse themi se? “TAi?? gjithAi?? ju jeni bAi??rAi?? Ai??shtAi?? duke shkaktuar tAi?? gjitha renditura e thashethemeve dhe problemeve, dhe kjo Ai??shtAi?? fyese pAi??r Manchester United. “Ata duket pAi??r tAi?? bAi??rAi?? atAi??, kur ata janAi?? larg nAi?? detyrAi?? ndAi??rkombAi??tare, kur ata mendojnAi?? se askush nuk Ai??shtAi?? duke dAi??gjuar.

LIVE nAi?? talkSPORT Ka shtatAi?? komentime tAi?? gjalla nAi?? tAi?? gjithAi?? rrjetin talkSPORT kAi??tAi?? javAi??. Zbuloni se Ai??farAi?? ata janAi?? dhe ku t’i dAi??gjojAi??, poshtAi?? … Kazakistan vs Skoci (e enjte) – talkSPORT 2 Angli vs Republika Ai??eke (e premte) – talkSPORT Walsall vs Barnsley (e shtunAi??) – talkSPORT 2 Shrewsbury vs Portsmouth (e shtunAi??) – talkSPORT 2 Gjibraltar vs Republika e IrlandAi??s (e shtunAi??) – talkSPORT 2 San Marino vs Skoci (e diel) – talkSPORT 2 Holanda vs Germany (e diel) – talkSPORT 2 “unAi?? kurrAi?? nuk do tAi?? flasim pAi??r njAi?? tjetAi??r klub nAi?? qoftAi?? se unAi?? u ul nAi?? frontin e shtypit.

UnAi?? do tAi?? them: “UnAi?? jam njAi?? lojtar i Manchester United dhe kjo Ai??shtAi?? e gjitha qAi?? mAi?? intereson”. “Sinqerisht, unAi?? mendoj se ata duhet tAi?? shpAi??toj prej tij. UnAi?? do tAi?? tAi?? shpAi??toj prej tij. “Natyrisht ai Ai??shtAi?? njAi?? lojtar shumAi?? i mirAi??, nuk ka dyshim pAi??r kAi??tAi??, por problemet qAi?? po shkaktohen nAi?? prapaskenAi?? …” Klubi duhet tAi?? marrAi?? paratAi?? e tyre prapa, t’i jepte pAi??r Ole dhe tAi?? shkojnAi?? dhe pAi??r tAi?? forcuar ekipin nAi?? fusha tAi?? tjera.

2 Pogba dAi??shiron Solskjaer pAi??r tAi?? marrAi?? punAi?? me kohAi?? tAi?? plotAi?? nAi?? Old Trafford, por ka lAi??nAi?? tAi?? kuptohet se ai vetAi?? online non prescription pharmacy in usa, online non prescription pharmacy in usa, online non prescription pharmacy in usa, online non prescription pharmacy in usa, online non prescription pharmacy in usa, online non prescription pharmacy in usa. e ardhmja qAi??ndron diku tjetAi??r? “Ai Ai??shtAi?? drejtimin e klubit! Ai mori Mourinho nAi?? dhe ai fitoi! TAi?? Ai??mendurit janAi?? drejtimin e azil!

Duke qenAi?? njAi?? menaxher dhe duke u pAi??rpjekur pAi??r tAi?? kontrolluar njAi?? grup i lojtarAi??ve Ai??shtAi?? mAi?? e vAi??shtirAi?? se ajo ka qenAi?? ndonjAi??herAi??. Ata janAi?? tAi?? gjithAi?? milionerAi??. “VetAi??m tAi?? bAi??jAi?? tuaj duke folur nAi?? fushAi?? dhe talentin tuaj do tAi?? ju kudo qAi?? ju doni tAi?? shkoni.” DAi??gjoni aktgjykimit Dean Saunders ‘Paul Pogba nAi?? talkSPORT mAi?? lart!

Duke shAi??nuar vetAi??m njAi?? gol tAi?? vetAi??m mund tAi?? jetAi?? e mjaftueshme pAi??r Alexis Sanchez pAi??r tAi?? marrAi?? frymAi?? jetAi?? tAi?? re nAi?? karrierAi??n e tij tAi?? kobshme Manchester United, sipas menaxherit tAi?? pAi??rkohshme Ole Gunnar Solskjaer. Solskjaer, norvegjeze, nxorrAi??n asnjAi?? grushta kur ai pretendoi se ai ‘nuk mund tAi?? bAi??jAi?? asgjAi?? nAi?? lidhje me Alexis Sanchez “nAi?? prag tAi?? humbjes sAi?? javAi??s sAi?? kaluar tAi?? LigAi??s sAi?? KampionAi??ve me PSG, me Kilin pAi??rpara anonim pasi u sjellAi?? si zAi??vendAi??sues.

Karriera e Bashkuar 2 Sanchez ka lAi??vizur nga zhgAi??njimi nAi?? zhgAi??njim tAi?? mAi??tejshAi??m Ai ka qenAi?? nAi?? dhe jashtAi?? XI e fillimit gjatAi?? qAi??ndrimit dy-mujore Solskjaer e pas shAi??rimit tAi?? tij nga njAi?? dAi??mtim qAi?? mAi??njanua atAi?? pAi??r gjashtAi?? javAi?? nAi?? fund e pasme tAi?? vitit tAi?? kaluar. MegjithatAi??, Sanchez Ai??shtAi?? nAi?? linjAi?? pAi??r njAi?? rol nAi?? rritje gjatAi?? dy javAi??ve tAi?? ardhshme nAi?? mungesAi?? tAi?? Jesse Lingard dhe Anthony marciale, dy prej tAi?? cilAi??ve janAi?? mAi??njanua pAi??rmes lAi??ndimit dhe Solskjaer ishte mAi?? optimist kur diskutojnAi?? Sanchez kthimit tAi?? formuar nAi?? tAi?? ndAi??rtojAi??-up tAi?? FA Cup pAi??rplasje pestAi?? raundit tAi?? sAi?? hAi??nAi??s ndaj Chelseat, duke sjellAi?? mendjelehtAi??si tAi?? procedurave duke i krahasuar situatAi??n e 30-vjeAi??arit pAi??r tAi?? duke u pAi??rpjekur pAi??r tAi?? marrAi?? domate ketchup nga njAi?? shishe.

Solskjaer ka thAi??nAi??: “UnAi?? mendoj se ai Ai??shtAi?? njAi?? lojtar shumAi?? i mirAi??, ai Ai??shtAi?? shumAi?? i talentuar, por sigurisht nuk janAi?? vetAi??m kaq shumAi?? gjAi??ra qAi?? ju mund tAi?? ulen dhe tAi?? flasin pAi??r dhe shkulje. Chelsea vs Man United nAi?? raundin e pestAi?? tAi?? KupAi??s FA Ai??shtAi?? LIVE nAi?? talkSPORT! Kliko kAi??tu pAi??r tAi?? akorduar nAi?? pAi??r komentin tonAi?? tAi?? plotAi?? “NAi?? qoftAi?? se ai mund vetAi??m tAi?? marrAi?? kAi??tAi?? qAi??llim unAi?? jam i sigurt se do tAi?? nxjerrAi?? buy estrogen online, buy estrogen online, buy estrogen online, buy estrogen online, buy estrogen online, buy estrogen online, buy estrogen online, buy estrogen online. njAi?? pjesAi?? e besimit tAi?? tij.

Kjo Ai??shtAi?? ajo qAi?? kjo Ai??shtAi?? kur ju shkoni nAi??pAi??r periudha qAi?? ju nuk e kryejnAi?? deri nAi?? standardin tuaj, sepse ne e dimAi?? se Ai??shtAi?? njAi?? lojtar shumAi??, shumAi?? i mirAi?? atje. “Kjo Ai??shtAi?? vetAi??m njAi?? nga ato gjAi??ra, si njAi?? shishe ketchup, kur ajo nuk vjen, por pastaj, kur ajo papritmas vjen, ngarkesa del. Kur Ai??shtAi?? fjala, ajo vjen. UnAi?? jam i sigurt se ai do tAi?? jetAi?? mirAi??. “Ai mund tAi?? luajAi?? ende pAi??r shumAi??, shumAi?? vite.

Ai ka qenAi?? kAi??tu pAi??r njAi?? vit, unAi?? kam qenAi?? kAi??tu pAi??r dy muaj tani dhe ai Ai??shtAi?? lAi??nduar nAi?? pjesAi??n e parAi?? tAi?? saj. “Ai??shtAi?? e padrejtAi?? tAi?? vetAi??m tAi?? presim qAi?? ai tAi?? jetAi?? nAi?? krye menjAi??herAi??. UnAi?? jam i sigurt se ne do tAi?? shohim mAi?? tAi?? mirAi??n e tij (nga tani) deri nAi?? fund tAi?? sezonit. “Humbja nAi?? PSG nAi?? ndeshjen e parAi?? tAi?? njAi?? Champions League fundit 16 kravatAi?? ishte Unitedit parAi?? me Solskjaer nAi?? krye dhe u largua DjajtAi?? e Kuq, me njAi?? mal tAi?? rritet nAi?? Parc des Princes. FUNDIT FOOTBALL NEWS LAi??vizja GOSSIP Man United pAi??r Juventus ACE, Arsenal nAi?? tokAi?? wonderkid, plus Spurs pAi??rditAi??sim LIV-LEY STUFF Jake Livermore rrjeta goditje fantastike si buzAi?? West Brom kaluar Birmingham 3-2 NUK messing rreth Claude Makelele herAi?? premtuar pAi??r tAi?? vAi??nAi?? legjendAi?? BarcelonAi??s nAi?? spital jetojnAi?? nAi?? talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Komenti live stream dhe konfirmuar ekipet jetojnAi?? nAi?? TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy final pAi??r tAi?? goditur rekord frekuentimit shumAi?? i sjellshAi??m Man United pAi??r tAi?? paguar Molde A? 1 milion pas emAi??rimit epokAi?? tAi?? re Ole Gunnar Solskjaer e ShoqatAi??s sAi?? futbollit njofton Mark Billingham si menaxherAi??t ri i veprimit tAi?? marrAi?? ekzekutiv Premier League pAi??rgatitur pAi??r tAi?? marrAi?? ekipet dilte nga fusha nAi?? rastet e racizmit ‘ai Ai??shtAi?? bAi??rAi?? pak e tij “Ish-shefi i Scotland thotAi?? se ai do tAi?? japAi??, Adam Johnson njAi??” shans tAi?? dytAi?? “tAi?? jetojnAi?? nAi?? talkSPORT West Ham vs Everton: Komenti Exclusive , kick-off kohAi??n dhe lajme ekipi Goditje Celtic yll Tierney njAi?? dAi??mtim dyshim pAi??r Rangers lojAi?? kAi??ndoj atAi?? MAi??so fjalAi?? pAi??r m Ole Gunnar Solskjaer sAi?? anchester song United Solskjaer, megjithatAi??, refuzoi tAi?? pranojAi?? se shpresa United vetAi??m i mbetur i trofe kAi??tAi?? sezon Ai??shtAi?? FA Cup.

Lascia una risposta

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

È possibile utilizzare questi tag ed attributi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>